Определиха носителите на купа "Странджа"

Вижте кои взеха трофеите от най-стария международен турнир по бокс в Европа

Петър Белберов и Севда Асенова бяха определени за носители на купа "Странджа" от 69-то издание на най-стария международен турнир по бокс в Европа, който завърши в зала "София".

Те спечелиха титлите съответно в кат. +91 кг при мъжете и до 48 кг при жените и заслужиха призовете за най-добри боксьори на турнира.

При мъжете за първи подгласник на българина бе определен Кришан Викас от Индия, победител в кат. до 75 кг, а за втори подгласник - Кишоун Дейвис от САЩ, който спечели златото при 60-килограмовите.

Подгласнички на Асенова станаха шампионката до 60 кг Мира Потконен (Фин) и Киан Ли от Китай, златна медалистка в кат. до 75 кг.

Освен с купите, носителите на трофеите бяха наградени и с ваучери за 5-дневна почивка за двама в курорта Албена.

Междувременно състезателят на Боксов клуб ЦСКА Радослав Панталеев спечели златен медал в категория до 91 килограма.

Усик оваканти титлата на Международната боксова федерация

Това е моят подарък за вас на 21 септември, обяви украинецът

Фюри към Усик: Ще се видим през декември

„Ще трябва да го нокаутирам, защото не мога да спечеля със съдийско решение"

Пет медала за България от Европейското клубно по таекуондо

Завърши Европейското по джудо за полицаи, Румъния е на първо място

Фюри: Усик, идвам за теб!

Британецът е мотивиран да стане абсолютен световен шампион

150 джудисти участват на Европейско първенство за полицаи в София

Схватките са в зала "София"

Титла и четири бронзови медала за България на Европейското първенство по джудо за полицаи