Шон О'Мали бие на куц крак

Шон О'Мали бие на куц крак

Непобеденият боец доминираше в първите два рунда и беше близко да откаже своя противник

 Една от изгряващите звезди на ММА Шом О'Мали спечели на един крак своя двубой срещу Андре Сукамтат от галавечерта UFC 222.

Непобеденият боец доминираше в първите два рунда и беше близко да откаже своя противник още в началото на срещата. Всичко се преобърна на 180 градуса в третата част. След неуспешен хайкик О'Мали контузи своя крак.

 
Той не можеше да стъпва на него. Сукамтат направи груба грешка, като свали на земята О'Мали и по този начин сам елиминира своето предимство в стойка.
 
Според предварителните прогнози О'Мали е счупил своя крак. Въпреки това той доигра срещата и спечели с единодушно съдийско решение заради по-добрата си игра през първите два рунда. 
Това беше 10-а победа за него от 10 мача.
 
О'Мали влезе в историята като първия боец, който дава интервю след мача в легнала позиция. Непосредствено след него биткаджията беше изнесен на носилка.
Ивет Горанова със злато в Сърбия

Олимпийската шампионка от Токио 2020 Ивет Горанова спечели златен медал от 54-о издание на международния турнир по карате "Златен колан" в сръбския град Чачак.

"Бургас" и "Атлетик" (Пд) са отборни победители при момичетата

Схватките изгледа новият президент на федерацията Станка Златева

Българската федерация по бокс бе приета за член на Световния бокс

Решението е взето от Изпълнителното бюро

Ивет Горанова се окичи със злато на Държавното по карате

Олимпийската шампионка от Токио 2020 показа класа

Кодокан и ЦСКА взеха по три титли при мъжете и жените на Държавното по джудо до 23 г

Тимът на Кодокан (Пазарджик) спечели три титли при мъжете на Държавното първенство по джудо до 23 години в Пловдив. 

Почина легендарният Джордж Форман (ВИДЕО)

Американският боксьор, смятан за един от най-великите в този спорт, си отиде от този свят на 76

Palms Bet продължава да подкрепя боксьора Владимир Георгиев

Palms Bet продължава да подкрепя боксьора Владимир Георгиев, като партньорството започва през 2022 г., когато той се прибира от Англия, за да продължи кариерата си в родината

ОФИЦИАЛНО: Боксът остава в олимпийската програма

Боксьорите на ринга на Лос Анджелис 2028

Над 1500 таекуондисти на „Рамус София Оупън“ 2025

Над 1500 участници от близо 20 държави пристигат в столицата за Дванадесетия международен турнир „Рамус София Оупън“ 2025, който ще се проведе на 22 и 23 март в зала „Асикс Арена“.