Нефтохимик с лесна победа срещу Марек

Нефтохимик с лесна победа срещу Марек

Шампионите срещат Пирин (Разлог) на 1/2-финал в първенството

Нефтохимик 2010 за полуфиналите от първенството, след като надигра с 3:0 (20, 13, 16) Марек Юнион - Ивкони в решителния трети мач от серията. Преди това двата отбора си размениха по една домакинска победа. В решаващия сблъсък в Бургас, силите на волейболистите от Марек не стигнаха, за да поднесат сензацията в първенството. 

 

Срещата в зала "Младост" започна доста оспорвано, но такъв беше само първият гейм, който в крайна сметка домакините успяха да спечелят. Във втората част интрига нямаше, а разликата още в средата на гейма набъбна до 9 точки полза на Нефтохимик. След това просто се доигра.
Сценарият се повтори и в последния гейм. 
 
В полуфиналните сблъсъци Нефтохимик 2010 ще се изправи срещу Пирин (Разлог). Момчетата на Северин Димитров надделяха с 2-1 победи над Левски. 
 
Левски премаза ЦСКА с 3:0 гейма в женското волейболно първенство

"Сините" момичета не дадоха шанс на опонента си

Шампионът Марица стартира с победа полуфиналите за жени

"Жълто-сините" записаха чист успех срещу ЦПВК

Левски отнесе ЦСКА с 3:0

Вторият мач между Левски и ЦСКА е в сряда в зала "Христо Ботев" от 18:00 часа

ЦСКА на полуфинал след победа в Бургас

„Червените“ са последните участници в топ 4 на НВЛ

Миньор изпадна от волейболния елит

Отборът на Добруджа победи Миньор (Перник) с 3:0 (25:19, 25:19, 25:20) в решителния плейаут в столичната зала "Васил Симов".

Желязков: Падна голяма тежест от раменете ни

Заслужено продължаваме, призна треньорът на Левски

Левски е на полуфинал в Супер Волей

Волейболистите на Левски София са третият полуфиналист в efbet Супер Волей, след като се наложиха над Черно море (Варна) с 3:1 (25:22, 23:25, 25:14, 25:18)

Ясна е програмата за полуфиналите в женската НВЛ

От Марица (Пловдив) публикуваха на официалния си сайт програмата за полуфиналните срещи в Националната волейболна лига за жени.

Локомотив Авиа отстрани Дея спорт, трети мач между ЦСКА и Нефтохимик

Пловдивчани се класираха на полуфинал