3. Белгия смаза Египет (ВИДЕО)

Белгия смаза Египет (ВИДЕО)

Резултатът в мача откри Ромелу Лукаку

Белгия победи Египет с 3:0 във втората си контрола преди световното първенство в Русия.

“Червените дяволи” бяха по-добрият тим на стадион “Роа Бодуен” в Брюксел и заслужено стигнаха до успеха. В състава на гостите пък липсваше звездата на тима Мохамед Салах, който още лекува контузията, получена на финала в Шампионската лига срещу Реал Мадрид.

Резултатът в мача откри Ромелу Лукаку. В 27-ата минута Еден Азар отправи удар от границата на наказателното поле, вратарят Ел Хадари не се намеси добре и Лукаку отблизо довкара за 1:0.

В 38-ата минута Яник Ферейра Караско отне една топка на аутлинията и подаде към Азар около точката на дузпата, а той от движение отбеляза за 2:0.

В добавеното време на срещата Маруан Фелаини довърши съперника с трети гол във вратата му. Халфът на Манчестър Юнайтед получи пас от Миши Батшуай в наказателното поле и отблизо се разписа за крайното 3:0.

Това бе първа победа за Белгия в подготвителния период преди Мондиала, като в първата си контрола тимът направи равенство 0:0 с Португалия. Египет пък продължи с лошата си форма, като “Фараоните” нямат победа вече 6 поредни мача.
Тежа контузия за халф на Славия, играещ за Мъри Стоилов

Соле откаран с линейка в болница

Хетафе най-накрая победи в Ла Лига

Мадридчани надвиха 2:0 Алавес

Ман Сити се подхлъзна и срещу Нюкасъл - 1:1 (ВИДЕО)

"Гражданите" остават първи в класирането с 14 точки, но може да го загубят до края на деня