Батков: Финансовото състояние на Левски е много тревожно

Батков: Финансовото състояние на Левски е много тревожно

„Няма да ми е приятно, ако ЦСКА стане шампион“

Бившият собственик на Левски - Тодор Батков, изрази притеснения, че финансовото състояние на клуба е много тревожно, но все пак ситуацията не е фатална.

"Финансовото състояние на Левски е много тревожно, но не е фатално. Левски е в сърцата на половината българи, така че ако успее да се стигне до сърцата на повече хора проблемът ще се реши според мен. 31 милиона не са чак толкова много. Когато аз си тръгнах, мисля, че общо задълженията към всички бяха 4 милиона", заяви пред БНТ адвокат Батков.

Собственикът на "сините" в периода 2001-2015 г. коментира още и битката за титлата у нас, признавайки, че не иска ЦСКА да стане шампион и допълни, че пред Левски целта е квота за Европа.

"Няма да ми е приятно, ако ЦСКА стане шампион. Не че бих бил щастлив, ако титлата е при Лудогорец, но все пак вечният враг си е вечен враг. За Левски е много важно да се класира за Европа. Засега отборът върви добре", завърши Тодор Батков.

ЖАЛКО: Григор Димитров отпадна на старта в Рим (ВИДЕО)

Българинът загуби от световния номер 101

Какви са шансовете на Гришо на Мастърса в Рим?

Българинът с наглед лесен старт в турнира

Колко близо е Челси до място в Шампионска лига?

Ще постигнат ли “сините” заветната си цел?

КОЙ ЩЕ ЛИКУВА: Интер или Барса?

Кой ще бъде първият финалист в ШЛ този сезон?

Калъфка - новата гордост на Левски

Някога за Левски бе срамно да си втори в класирането без значение от етапа на сезона

Ще успее ли Юнайтед да оцелее в Билбао

Кой ще вземе преднина преди реванша?

Челси продължава похода си към трофея в Лига на конференциите

Ще вземат ли предимство “сините” от гостуването в Швеция?

ВРЕМЕ ЗА БИТКА: Барса срещу Интер

Ще вземе ли някой аванс след първия двубой?

Малко повече от година до Мондиал 2026: какво трябва да знаем?

Времето наистина лети, защото вече не остава толкова много до историческия Мондиал 2026 (11 юни - 19 юли, 2026 г.), който ще върне големия футбол на територията на Северна Америка.