ИЗВЪНРЕДНО: Олимпиакос преговаря за Десподов!

ИЗВЪНРЕДНО: Олимпиакос преговаря за Десподов!

Българският национал може да бъде продаден до края на прозореца

Гръцкият гранд Олимпиакос е в напреднали преговори с Лудогорец за звездата на "орлите" Кирил Десподов, съобщи Мач Телеграф.

Очаква се трансферът да бъде финализиран до затварянето на трансферния прозорец при съседите, което ще се случи на 1 септември (петък).

Твърди се, че двете страни нямат особени различия около сделката, което я прави доста реална.

Разбира се, винаги може да излезе нещо в последния момент, което да провали трансфера на Десподов в Олимпиакос, но според гръцки източници нещата са над 70% сигурни. 

Припомняме, че футболист номер 1 на България за последните две години пожела трансфер след края на миналия сезон.

Шефовете в клуба се съобразиха с желанието на нападателя, но и Десподов, и ръководството на "орлите" са на мнение, че сделката не трябва да става на всяка цена. Именно заради това се чака точната оферта и за Лудогорец, и за капитана на тима.

Шампион с Левски разкъса Сангаре

Не зная дали е играл някога футбол, обяви Славчев

Левски или Лудогорец в Младежката Шампионска лига

Финалът е на 21 май

Йордан Чолов: Това е отражение на целия сезон

Помощник треньорът на Хебър Йордан Чолов бе разочарован от загубата с 0:3 от Крумовград

Кирилов: Обясних на футболистите, че трябва да се борим като срещу ЦСКА

Наставникът на Крумовград Росен Кирилов говори след победата с 3:1 срещу Хебър (Пазарджик) в efbet Лига

Милен Желев с нов договор в Румъния

Бранителят остава в Оцелул до 2027 г.

Героят на Крумовград: Важното беше да победим и да се спасим

Авторът на два гола за Крумовград срещу Хебър Каталин Иту бе много доволен от успеха

Лудогорец с важна информация за мача с Левски и получаването на титлата

Шампионите призовават феновете да заемат местата си на трибуните възможно най-рано

Загорчич определи групата за ЦСКА 1948

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за домакинството на ЦСКА 1948 от втория кръг на плейофната фаза на първенството

Арис Солун вади 2 милиона за Макун

Гръцкият Арис е проявил интерес към един от ключовите футболисти на Левски