Новата секси звезда на атлетиката

Новата секси звезда на атлетиката

Елена Куличенко блести и с талант, и с красота

Секторът за скока на височина привлича ценителите на женската красота. Това лято изгря нова звезда в дисциплината – а блести и с талант, и със сексапил.

Елена Куличенко е рускиня, но заради проблемите на страната й с международното участие заради войната в Украйна, тя избра да смени националния екип на Русия с този на Кипър.

През юли Куличенко спечели европейската титла на европейското първенство за младежи под 23 г., а след това беше и финалистка в скока на височина на световния шампионат в Будапеща (Унг).

С класическата си руска красота Куличенко прави впечатление не само на феновете на леката атлетика. 21-годишната спортистка е студент в Университета в Джорджия, Атланта, където тренира при бившия треньор на Даря Клишина – Лорън Сийрейв. Куличенко е избрала специалност „Социални отношения”.

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от @kulichenko_elena

Бивш футболист на Нефтохимик арестуван за трафик на 250 кг марихуана

Вместо да отбележи рождения си ден, Стамен Ангелов го посреща в ареста

Ралф Шумахер се омъжи за партньора си

Бившият пилот от Формула 1 Ралф Шумахер и неговият партньор Етиен Буске официализираха връзката си с брак на церемония в Сен Тропе.

Енчо Керязов: Спортът е най-добрата превенция срещу зависимостите при младите

Министърът на младежта и спорта Енчо Керязов определи борбата със зависимостите сред младите хора като една от най-важните задачи пред институциите.

ПСЖ изравни голов рекорд в историята на Шампионска лига

Парижани отбелязаха 45 попадения в хода на кампанията

Еманюел Макрон: Франция е горда! Още една звезди блести над Париж

Градоначалникът на Париж също ликува

Никола Христов отпразнува 75 г. в компанията на редица родни футболни легенди

Редица български легенди почетоха празника за 75-ата годишнина на бившия футболист и треньор Никола Христов.