Борис Георгиев спечели бронзов медал на Европейската купа по джудо в Сараево

Борис Георгиев спечели бронзов медал на Европейската купа по джудо в Сараево

Страхотен успех за нашия състезател в категория до 100 килограма

Борис Георгиев спечели бронзов медал в категория до 100 килограма на турнира от Европейската купа по джудо за мъже и жени в Сараево (Босна и Херцеговина).

Националът, който се завърна на татамито след лечение на травма, победи в спора за отличието Александър Стойков от Сърбия с "вадзари". На четвъртфиналите Георгиев победи Иван Рогза (Хърватия) с "ипон", а на полуфиналите загуби с "ипон" от Никола Плевалчич (Босна и Херцеговина).

В категория до 70 кг при жените Лидия Брънчева загуби на старта от Фредерике Щолце (Германия) с "вадзари".

На турнира участваха 238 състезатели от 30 държави.

Ванкувър прекъсна серия от 11 поредни загуби

И Сиатъл спря пропадането

Пешев награди българските състезатели по аеробика за успехите през 2025 година

С почетни плакети бяха наградени Борислава Иванова, Антонио Папазов и Христо Манолов, които спечелиха сребърен медал от Европейското първенство и бронзово отличие от Световните игри в дисциплината тройки.

Петя Неделчева-Хранова е треньор номер 1 на месец декември

Президентът на Българска федерация бадминтон д-р Володя Златев получи награда за принос в развитието на българския спорт

Министър Пешев награди медалистите от международни мастърс форуми

“Вашата дългогодишна отдаденост и любов към спорта, постоянството и стремежът ви към победи са вдъхновение за всички поколения”, каза Пешев. 

“Хард Рок Стейдиъм” - едно от спортните чудеса на Америка

Предстои да бъде излъчен новият шампион в колежанското първенство по американски футбол

Красимир Дунев стана вицепрезидент на Балканската федерация по гимнастика

Президентът на Българската федерация по гимнастика Красимир Дунев беше избран за вицепрезидент на Балканската федерация по гимнастика.