Все още има билети за Лудогорец - Спартак Търнава

Все още има билети за Лудогорец - Спартак Търнава

Разградчани призоваха феновете да пристигнат на стадиона по-рано

Лудогорец информира феновете, които ще гледат на живо първия мач на отбора от груповата фаза на турнира Лига на конференциите срещу Спартак (Търнава) в четвъртък (21 септември) от 19:45 часа, че стадион "Хювефарма Арена" ще отвари врати в 17:45 часа.

Клубът напомня, че в момента се продават билети на касата на улица "Васил Левски" в Разград. Днес и утре гишето ще работи до 18:00 часа, а в четвъртък (21 септември) от 10:00 часа до началото на мача. В момента се продават и пакетни билети за трите мача в групата. Продължава и онлайн продажбата на пакетни билети за блок 2 на сектор "Г".

Разградчани призоваха феновете да пристигнат на стадиона по-рано, за да се облекчи пропускателния режим.

От Лудогорец съобщиха оше, че на "Хювефарма Арена" няма да бъдат допускани фенове в нетрезво състояние, с оръжия, опасни предмети, пиротехнически средства, запалки, бутилки, както и шишенца парфюм и дезодорант. Расистките скандирания, както и използването на лазери от трибуните по време на мача, са абсолютно забранени. Всички привърженици подлежат на щателна проверка по входовете, като забранените предмети ще бъдат изземвани. 

Присъстващите с лица под 18 години трябва да представят попълнена декларация за настойник. Такива се раздават персонално при покупката на билет. В случай на необходимост може да се използва линк, който се намира в портала за закупуване на онлайн билети https://tickets.ludogorets.com, както и на главната страница на официалния сайт на клуба.

Райндерс: Гледах Мондиала в Катар от дивана, сега ще е съвсем различно

„С нетърпение очаквам да играя за първи път на световни финали“

Радост в Барселона: Рафиня отново тренира пълноценно

Добри новини за треньора на Барселона Ханзи Флик – бразилското крило Рафиня се завърна към тренировките с основната група на отбора

Ван Дайк счупи рекорд на Де Бур, той го поздрави

Защитникът вече има най-много голове с капитанската лента на Нидерландия

Манчестър Сити е готов да плати 100 милиона евро за Арда Гюлер

Манчестър Сити обмисля да привлече младия играч на Реал Мадрид Арда Гюлер, оценявайки потенциалния му трансфер на 100 милиона евро, съобщи DefensaCentral, позовавайки се на Fichajes,

Нападател на Манчестър Юн аут за месец

Нападателят на Манчестър Юнайтед - Бенямин Шешко, ще отсъства около месец поради контузията, която получи срещу Тотнъм по-рано през месеца, съобщи BBC. 

Тухел котка играчите с по-малко минути за Англия

Английският национален селекционер Томас Тухел ще проведе разговори с футболистите с по-малко игрово време за европейските вицешампиони, за да потърси евентуален път обратно за тях в състава, пише агенция Ройтерс.

Роналд Куман: Имаше много хубави моменти, но и някои лоши

Селекционерът на Нидерландия Роналд Куман бе доволен след успеха с 4:0 над Литва, който официално касира състава на Световното първенство през 2026 година.

Нагелсман: Не се огънахме под напрежението и изиграхме страхотен мач

Футболистите от националния отбор на Германия не се огънаха под натиска от напрежението и изиграха страхотен мач, заяви националният селекционер Юлиан Нагелсман след победата с 6:0 срещу Словакия в мач от световните квалификации.

Мбапе съди ПСЖ за 263 милиона евро

Нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе иска 240 милиона евро обезщетение от бившия си клуб ПСЖ, съобщи "Льо Паризиен".