Нападател на Лудогорец се завръща след паузата

Нападател на Лудогорец се завръща след паузата

Квадво Дуа се контузи още във втория си мач за шампионите

Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев ще може да разчита на още един нападател след паузата в първенството, породена от предстоящите мачове на националните отбори.

Става дума за швейцареца Квадво Дуа. Той имаше малшанса да се контузи в едва втория си мач за “орлите” – домакинството на Олимпия (Любляна). Последва операция, която го извади от игра за 2 месеца.

Рекордната покупка на Лудогорец (б.р. – Дуа струва 3 млн. евро) е на финалната права на своето възстановяване. Очаква се в първия мач след паузата – тежкото гостуване на Арда, той да запише игрови минути.

В отсъствието на Дуа, който бе гласен за титулярен централен нападател, блесна бразилецът Руан. По принцип той е под наем в Разград от гранда Сантос. Матиас Тисера, който вкара историческия гол при гостуването на Аякс, по-скоро е втора опция за Ивайло Петев.

Квадво Дуа дойде от Нюрнберг, като беше голмайстор на втородивизионния германски клуб. Той е бивш младежки национал на Швейцария, като е играл още за Йънг Бойс, Ксамакс, Винтертур, Сервет, Вил и Санкт Гален.

Косич: Всеки мач до края ще е труден за нас

Треньорът на Локомотив Пловдив Душан Косич остана доволен от обрата, който неговите футболисти направиха при гостуването на Хебър Пазарджик

Йордан Чолов: Радвам се, че не разочаровахме феновете си

Помощникът на Вили Вуцов – Йордан Чолов, заяви, че с Хебър не е разочаровал своите привърженици с представянето си срещу Локомотив Пловдив

Локо Пловдив с втори пореден успех след обрат над Хебър (ВИДЕО)

"Смърфовете" излязоха пред Крумовград и се откъснаха от Ботев Враца в битката за оцеляване

НА ЖИВО: Ботев Враца - Крумовград 1:0

Следете тук битката на "Христо Ботев"

Играч на Хебър: Всеки да си поеме отговорността за отпадането

Вижте мнението на Стефан Цонков

Урибе обеща още по-добри дни за Берое

Вижте какво написа треньорът

Важна вечер за ПАОК и Кирил Десподов

Решава се съдбата на третото място в Гърция

Миньор с последен шанс към Червенков

“Чуковете” гостуват на Пирин (Благоевград)

Левски спечели битката на върха при U15

“Сините” са на точка от първото място