Удинезе измъкна точка от Палермо в края (+ВИДЕО)

Мачът на "Фриули" завърши при резултат 1:1, Антонио Ди Натале донесе точката на Удинезе с гол в 90-ата минута

Удинезе и Палермо завършиха наравно 1:1 в първи мач от 17-ия кръг на италианската Серия А. Двубоят се игра на стадион „Фриули”, а гостите от Сицилия успяха да излязат с гол напред в 33-ата минута, когато Йосип Иличич се разписа за 1:0.

В 61-ата минута Удинезе остана с човек по-малко, след като Томас Хорто получи втори жълт картон и бе изгонен от игра. Въпреки че доигра срещата с десет души, Удинезе успя да достигне до изравнителен гол в 90-ата минута, а автор на попадението за крайното 1:1 бе Антонио Ди Натале.

След това равенство Удинезе вече е с актив от 23 точки и остава на 8-ата позиция. Палермо е с 15 пункта и е 17-ти.