Хърватин спечели слалома за купа „Бороспорт”

Участие в слалома взеха 50 състезатели от 7 държави от които втория манш завършиха 24

Хърватският скиор Себастиан Бриговиц спечели днешния слалом за купа „Бороспорт”, който е валиден и за ФИС. 20-годишният алпиец от Риека даде общо време от двата манша 1:38,63 мин.

Второ място с 1:39,89 мин зае българския национал Георги Георгиев. Трети е победителя от гигантския слалом за купа „Бороспорт” Стефан Присадов с 1:39,91 мин.

Участие в слалома взеха 50 състезатели от 7 държави от които втория манш завършиха 24. При дамите първа както и в гигантския слалом е Мария Киркова с време 1:52,51 мин. След нея с 2:00,48 мин се нареди София Рали (Гър), а трета е Силвия Маджарска с 2:01,54 мин.

При жените стартираха 20 състезателки от 3 страни. Организатори на състезанията са БФСки и Бороспорт.