Казанлък Волей играе днес втори мач за 20 часа, гони трета поредна победа

В момента казанлъчанки имат 37 точки от 12 победи и 4 загуби

В рамките на по-малко от 20 часа, днес женският волейболен тим на „Казанлък Волей” и изиграе втори пореден мач като гост в София. След снощния комфортен успех с 3:0 над "Локомотив  Връбница" и 3:0 над "Спартак 96"(Пл) през миналата седмица,  днес момичетата на пловдивския спец Стоян Гунчев-Чугуна гонят 3-та поредна победа - този път срещу "Славия СУ" (Сф).

Срещата е изтеглен мач от 18-тия кръг  на женската Национална волейболна лига и започва следобед в 15 часа в спортна зала "Панайот Пондалов" в столицата.

Както е известно "розите" снощи постигна разгромна победа над софийското Локо, след 25:22, 25:11 и 25:11, а днес ще имат ново изпитание.

"Помолихме ръководството на "Славия СУ"  да играем с тях в неделя, така-и така сме в София, за да не бием отново път до столицата през другата седмица. Благодарни сме им, че ни влязоха в положение и се съгласиха да изтеглим този мач за днес. От БФВ също нямаха нищо против", коментира изпълнителният директор на казанлъчанки Деко Григоров. Той допълни, че независимо от гъстата програма „Казанлък Волей”, тимът му излизат днес за победа на всяка цена, за да запазят второто място във временното класиране.

В момента казанлъчанки имат 37 точки от 12 победи и 4 загуби и са втори в подреждането, клед ЦСКА-Демакс. На 6 февруари – "розите" приемат в своята спортна зала "Арсенал - Багира" от 18 часа шуменския "Феникс 09".

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години