Добруджа 07 получи купата след победа над Дунав (+СНИМКИ)

Шампионът на Висшата лига по волейбол при мъжете Добруджа 07 получи купата за първото място в крайното класиране. Трофеят бе изпратен от федерацията и връчен от председателя на ПК „Спорт и младежки дейности” към Общинския съвет в Добрич Младен Матеев.

Шампионът на Висшата лига по волейбол при мъжете Добруджа 07 получи купата за първото място в крайното класиране. Трофеят бе изпратен от федерацията и връчен от председателя на ПК „Спорт и младежки дейности” към Общинския съвет в Добрич Младен Матеев. Това стана веднага след срещата от последния кръг, в който възпитаниците на Георги Петров за по-малко от час игра разгромиха Дунав (Русе) с 3-0 гейма, съобщават от пресцентъра на Изида и ВК добруджа 07. Началото в дербито бе повече от ударно за домакините, които нанизаха 12 поредни точки след сервис на Калоян Канев. Второто техническо прекъсване дойде при резултат 16-1 точки, а геймът бе затворен при 25-8. В следващите две части добричлии продължиха да бъдат пълни господари на игрището, като спечелиха с 25-14 и 25-15 точки. Добруджа 07 завърши сезона с убедителен актив от 40 точки след 14 победи и 2 загуби – с цели 9 точки повече от подгласника Ботев (Луковит), който записа 10 победи и 6 загуби.  Дунав остана трети след днешния двубой, също с 10 победи и 6 загуби, но само с 30 точки.

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години