Роналдо излезе начело в класирането при голмайсторите в Шампионската лига

Кристиано Роналдо излезе начело в класирането при голмайсторите в Шампионската лига след попадението си снощи във вратата на Галатасарай.

Реал Мадрид се наложи с 3:0 над турския Галатасарай в първи четвъртфинал, а португалското крило откри резултата в 9-ата минута. Това беше неговия 9-и гол в турнира, като избяга с едно попадение пред Лионел Меси (Барселона) и Бурак Йълмаз (Галатасарай), които го следват. Още един футболист увеличи сметката си снощи и това е съотборникът на Роналдо - Карим Бензема, който сега е с 4 попадения.

В първенството на Испания Меси отдавна отвя конкуренцията, където има 43 попадения, но тук ще трябва да се потруди за голмайсторската корона.

Класиране при голмайсторите в Шампионската лига:

►9 гола: Кристиано Роналдо (Реал Мадрид)

►8 гола: Лионел Меси (Барселона), Бурак Йълмаз (Галатасарай)

►5 гола: Томас Мюлер (Байерн Мюнхен), Роберт Левандовски (Борусия Дортмунд), Оскар (Челси), Хонас Гутиерес (Валенсия), Езекиел Лавеци (Пари Сен Жермен), Алан (Брага)

►4 гола: Лукас Подолски (Арсенал), Клаас-Ян Хунтелаар (Шалке'04), Роберто Солдадо (Валенсия), Фабио Куалярела (Ювентус), Карим Бензема (Реал М), Контастинос Митроглу (Олимпиакос), Вилиан (Шахтьор Донецк)

Начо Фернандес си тръгва от Реал и потегля към Саудитска Арабия

Той се е разбрал с Ал Кадисия

Анчелоти иска Рабио в Реал

Френският халф е опция за "белия балет"

Ламин Ямал ще запише поредния си рекорд с екипа на Испания

Официално: Бешикташ привлече Габриел Паулиста от Атлетико (Мадрид)

Той пристига като свободен агент

Реал (Мадрид) се чуди как да се отърве от разочарованието Рейниер Жесус

Той бе купен за 30 милиона евро, но така и не записа нито един мач за "кралете"

Флорентино Перес: Искам 16-ата през следващия сезон!

Президентът на Реал (Мадрид) е жаден за още големи успехи

Анчелоти: Беше ни трудно, но след почивката успяхме да се вдигнем

Той бе на седмото небе след триумфа в Шампионската лига

Анчелоти записа името си със златни букви в историята на Шампионската лига (ВИДЕО)

Той се превърна в първия треньор в историята на най-престижния европейски клубен турнир, който печели трофея пет пъти.

Белингам: Дори не мога да мечтая за по-добър сезон