2. - Италия
  3. Торино измъкна 2:2 от визитата си в Болоня (ВИДЕО)

Торино измъкна 2:2 от визитата си в Болоня (ВИДЕО)

Болоня изпусна победата срещу Торино, с който поделиха точките след 2:2 в мача си от 31-ия кръг на италианската Серия „А”.

„Биковете” от Торино поведоха в 25-ата минута, когато Пауло Барето бе точен за 0:1. До края на полувремето не се стигна до нови попадения, въпреки че домакините имаха инициативата.

След почивката Болоня стигна до пълен обрат. В 65-ата минута Морлео изведе родения в Албания грък Панигиотис Конес, който изравни за 1:1. Четири минути преди края на мача пък Габиадини асистира на Тиберио Гуаренте за пълния обрат – 2:1.

Домакините обаче не успяха да задържат аванса си и в четвъртата минута от добавеното време на срещата Дамброзио даде извеждащ пас към Роландо Бианки, който оформи крайното 2:2 и донесе точката на гостите.

След равенството Болоня е на 12-о място с 37 точки, докато Торино е на 14-а позиция с 36 пункта.