Попето игра 85 минути, но Кубан не вкара на Рубин за 0:0

Кубан остава на точка зад Рубин в челото на таблицата в Русия

Ивелин Попов стартира като титуляр и игра до 85-ата минута при нулевото реми на Кубан срещу четвъртфиналиста в Лига Европа Рубин (Казан) в 23-ия кръг на руската Премиер лига.

Капитанът на българския национален отбор започна като титуляр по левия фланг на атаката на стадион „Кубан” в Краснодар.

Той не успя да помогне двете нули да бъдат променени и 5 минути преди края треньорът Леонид Кучук го извади, за да пусне Артур Тлисов.

Кубан е много стабилен домакин този сезон и след този мач остава само с една загуба в шампионата на свой терен. За тима на Попето това бе пети мач без поражение, но в тях Кубан има само една победа и 4 равенства.

Рубин пък гледа към реванша с Челси за Лига Европа. В първата среща казанци загубиха с 1:3 на „Стамфорд Бридж”, но в четвъртък приемат лондончани на „Лужники” в Москва.

Кубан е шести с 38 точки, Рубин има само точка повече на 4-о място.
Официално: Наш талант с трансфер във Вердер