96 022 видяха магията на Меси срещу ПСЖ

Аржентинският маестро играл с болки

В срещата-реванш от четвъртфиналите на Шампионската лига между Барселона и ПСЖ (1:1) беше установен нов рекорд по посещаемост на „Камп Ноу” през настоящия сезон, съобщава sport.es.

На двубоя са присъствали 96 022 зрители. Преди това най-посещаваният мач беше ответният срещу Милан от осминафиналите (4:0).

Нападателят на Барселона Лионел Меси, който се появи като резерва в 62-ата минута, рискува да пропусне неделната среща от 31-ия кръг на първенството на Испания срещу Сарагоса, съобщава „Марка”. Аржентинският магьосник продължава да има проблеми с бедрото си. С ПСЖ Меси, който изработи изравнителното попадение, е играл с болка. Днес той ще премине медицински преглед, резултатите от който ще определят участието му в следващия мач на каталунците.