Николов и Салпаров отпаднаха от плейофите в Турция

Галатасарай с Владимир Николов в състава си загуби с 2:3 (22:25, 25:18, 25:21, 19:25, 12:15) като домакин от Фенербахче във втори четвъртфинален мач в турското волейболно първенство.

Бившият български национал Николов завърши с 15 точки и беше най-резултатен за "жълто-червените". Съотборникът му Теодор Салпаров не игра за Галатасарай.

Фенербахче спечели четвъртфиналната серия с 2:0 победи и ще играе в следващата фаза.

В шампионата на Гърция столичният Олимпиакос с Боян Йорданов в състава си се класира за финала в шампионата. "Червено-белите" спечелиха с 3:0 (25:16, 25:19, 25:18) навън срещу Етникос (Александруполис), където играе либерото Атанас Митрев. Диагоналът Йорданов реализира 10 точки за победителите. Олимпиакос спечели с 3:0 в серията срещу Етникос. На финала столичани ще се изправят срещу Памвохайкос (Врахати).

Фридрихсхафен с Валентин Братоев и Венцеслав Симеонов в състава си ще играе на финалите в германското първенство. В трети последен мач от полуфиналната серия отборът спечели с 3:2 (25:17, 23:25, 25:27, 25:21, 15:12) навън срещу Унтерхахинг. Валентин Братоев завърши със 17 точки, а бившият италиански национал Симеонов реализира 27 точки и стана първи по резултатност. Фридрихсхафен спечели серията с 3:0 и ще играе в мачовете за титлата на Германия срещу РБ Волейс (Берлин).
Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години