Капитанът на Локо (Сф): Пастата е взел пари от Левски, убеден съм (ВИДЕО)

"Левски са такива куци коне, че не могат да си я подадат на 3 метра. Пастата е палячо и смешник"

Съдията Стефан Спасов-Пастата е взел пари от Левски за мача с Локо (Сф), обяви капитанът на „железничарите” Александър Бранеков пред репортер на Novsport.com. Левски победи с 2:1 в столичното дерби на „Герена”, но Пастата развали мача с 3 червени картона и дузпа.

400 000% знам, че е взел пари от Левски. Може ли да даваш такива червени картони? Аз съм убеден, че е взел пари. Изгони ме. Съдията мълчи, не казва защо. Аз му казах, че е смешник. И аз съм убеден, че е взел пари. Откакто се занимавам с футбол го знам какъв палячо е, пълен смешник. Знам го тоя пернишки... да не казвам какъв. Пил е кафенце през седмицата”, коментира бесният капитан на Локо (Сф) след загубата.

Бранеков нарече играчите на Левски „куци коне” и заяви, че „сините” изобщо е нямало да спечелят мача при числено равенство на терена. Той обясни, че е избил топката в ситуацията, когато получи червен за влизане в краката на Антонио Вутов.

„70 минути играем с човек по-малко. Чист червен картон за Левски за игра с лакът. На Добрев с Лудогорец му показаха същия червен картон. После 5-6 минути играхме с по 10 човека и съдията побърза пак да ни даде червен картон, защото знае, че иначе няма как да ни вкарат гол. Те са тука такива куци коне, че не могат да си я подадат на три метра. На Том мисля, че поне първият му жълт картон няма нарушение, а аз играх с топката при моя червен. Аз не му ударих крака. Ако искат да изпаднем няма проблем, ще идем в „Б” група , какво толкова”.

Бранителят обвини съдиите за незавидното място на Локо (Сф) в зоната на изпадащите.

„Всеки мач ни е важен, ще се опитаме да се спасим. Ние нямаме пропуснат мач без изгонен човек - треньор, играч. Днес двама играчи. За мен това е много грозна работа. Футболът е една игра, не знам защо Левски на всяка цена трябва да станат шампиони”, запита Бранеков.