2. Волейбол
  3. Девойките на Добруджа завършиха първи в своята група на волейболния турнир в Шумен

В неделя са полуфиналите и финалите

Девойките младша възраст на Добруджа 07 заеха първо място в своята група на финалния турнир по волейбол от регион „Добруджа” в Шумен. Възпитаничките на Милена Маринова постигнаха три победи. В първия ден надделяха с 3-2 гейма Бултекс.

В първата среща от втория ден - днес, отборът от Добрич постигна успех със същия резултат над Калбо, като в тайбрека победиха съперничките си с 15-0 точки, а във втория двубой волейболистките на Добруджа 07 надделяха с 3-0 над Перун. В неделя са полуфиналите и финалите.

Първите 5 отбора продължават борбата за класиране на републикански финали, като победителят в турнира отива директно на зони, а останалите четири състава ще минат през квалификация.

В София 15-годишните момчета на добричкия клуб участват в зонален турнир. В залата на ЦСКА - "Васил Симов", възпитаниците на Веселин Великов надиграха с 3:0 гейма волейболистите на Хан Аспарух (Исперих). В неделя Добруджа 07 ще играе с Монтана и ЦСКА.