Ди Канио полудя от радост след победата над Нюкасъл (СНИМКИ)

Италианският мениджър на Съндърланд бе на седмото небе от щастие, изразявайки радостта си в типичния си стил

Победата на Съндърланд като гости на Нюкасъл с 3:0 ги изкачи на три точки над застрашената зона и това накара новоназначения мениджър на "Черните котки" да полудее от радост.

Своенравният италианец реагира на попадението на Стефан Сесеньон в 27-ата минута, като спринтира по тъчлинията с разперени ръце. Paolo Di Canio
Радостта на Ди Канио след гола на Стефан Сесеньон

Младият специалист падна на колене в 74-ата минута, когато Адам Джонсън отбеляза страхотен гол за 2:0.
Paolo Di Canio
Ди Канио пада на колене след попадението на Адам Джонсън

Дейвид Вон пък отбеляза трето попадение осем минути по-късно, с което подсигури успеха на Съндърланд. Тогава Ди Канио не издържа и се втурна да прегръща футболистите си.
Мениджърът на Стоук прегръща играчите след гола на Дейвид Вон

По-късно пред БиБиСи Ди Канио сподели" Щастлив съм за моите играчи, защото те бяха истински воини днес. Бях много развълнуван да видя как феновете ни се радват, защото знам колко много значи за тях тази победа"

Реакцията на Ди Канио след последния съдийски сигнал

Все пак Ди Канио добави: "Да, победата в това дерби е много важна, но трябва да направим още решителни крачки, ако искаме да останем в елита"