Ради Цонев поведе Левски към разгром срещу Локо (Пд)

"Сините" биха "смърфовете" с 4:0 на Лаута

Локомотив (Пд) загуби от Левски с 0:4 полуфиналния мач за Купата на БФС за юноши старша възраст, който се игра днес на изкуствения терен на Лаута.

"Сините" поведоха в 41-ата минута чрез Радослав Цонев. В началото на второто полувреме Мартин Сантов и отново Радослав Цонев направиха резултата 0:3 и съвсем убиха интригата в мача. Десет минути преди неговия край Христофор Хубчев оформи окончателното 0:4.

В същото време представителният отбор на Локомотив проведе днес първата си тренировка след загубата от Лудогорец с 0:1. Утре заниманието е сутринта от 10,00 часа, а след неговия край треньорът Стефан Генов ще даде традиционната си пресконференция преди двубоя срещу Етър. Брифингът започва в 12,00 часа.