3. Карвальо под въпрос за финала, пропусна днешната тренировка

Карвальо под въпрос за финала, пропусна днешната тренировка

Вижте програмата на Левски до мача с Берое

Играчите на Левски проведоха възстановителна тренировка тази сутрин, като в нея участие взеха по-голямата част от вчерашните титуляри от срещата с Ботев Враца. "Сините" победиха, но в края на първото полувреме нова контузия получи голмайстора на тима Базил де Карвальо. Нападателят бе заменен на почивката от Жоао Силва, който пък отбеляза третия гол за победата с 3:1.

Днес Карвальо не тренира и остана в съблекалнята на "Герена", за да му бъдат направени масажи. От лекарския щаб на Левски споделиха, че все още няма яснота дали Карвальо ще е готов за финала за Купата на България, който предстои в сряда в Ловеч. Ако не бъде възстановен, бившият национал на Буркина Фасо ще бъде заменен сред титулярите от Жоао Силва. Португалецът донесе победата във Вечното дерби и има общо три попадения в последните четити срещи на Левски.

Ето и програмата на "сините" до мача с Берое за купата:

Представителният тим на Левски ще проведе следващото си тренировъчно занимание в понеделник, 13 май от 17,30 часа на „Герена”. Във  вторник, 14 май „сините” ще тренират в 17,00 часа. И двете тренировки ще бъдат закрити за фенове и журналисти.

След заниманието във вторник отборът ще замине за Ловеч. В сряда, 15 май в 17,30 часа Левски излиза срещу Берое във финалната среща на турнира за Купата на България. Мачът ще се играе на Градският стадион в Ловеч.

Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)