Призьорите ни си получиха премиите от държавата за Евро 2013

На церемонията бяха раздадени общо 849 195 лева

Призьорите ни от европейското по борба в Тбилиси си получиха премиите от държавата на церемония в Музея на спорта.

На шампионата националите спечелиха общо 6 медала. Тържеството пропусна отбора ни в свободния стил, който е на лагер в Румъния.

Най-голяма премия очаквано взе европейският шампион Иво Ангелов - 15 000 лв., За сребърните медалисти наградата бе 10 000 лева, а за бронзовите - по 8 хиляди лева.

Спортният министър Петър Стойчев раздаде премии на класиралите се до 6-то място. И заяви: Никога старши треньорът на класиците Армен Назарян не е бил причина за забавянето на договора между Българската федерация по борба с министерството. Той много добре си върши работата и резултати се виждат. Поздравявам го за успеха."

На церемонията бяха раздадени общо 849 195 лева.

Поредна хандбална драма на плажа във Варна и две победи за юношите на Европейското

Девойките загубиха от Германия във втората си среща за деня

Нова драма и България докосва топ 8 на Европейското по плажен хандбал

Девойките победиха Сърбия с дузпи

Девойките с драматична и важна победа на ЕП  по плажен хандбал във Варна

Юношите обаче загубиха шансове за първата осмица

Загуби от фаворитите за юношите и девойките на старта на ЕП по плажен хандбал във Варна

Треньорът на Швеция: През 2021 г. всичко беше топ! Очаквам сега да е още по добре