Големият Михаел Балак си взе емоционално сбогом с футбола (ВИДЕО)

Балак вкара хеттрик в последния си мач, Бербатов удари греда и игра редом с Дрогба под ръководството на Жозе Моуриньо

Михаел Балак се сбогува с футбола след емоционален бенефис на стадиона в Лайпциг. Отборът на „Световните звезди” победи „Балак и приятели” с 4:3. Германската легенда игра по едно полувреме и за двата отбора и вкара хеттрик.

Димитър Бербатов беше в отбора на „Световните звезди”. Берба игра през цялото време, като в края дори се ядоса, че не успя да се разпише и камерите го условиха да изрича звучна псувня на български.

Берба всъщност първи прати топката в мрежата, но голът му с глава бе отменен заради засада.

Съотборници на благоевградчанинът бяха големи имена като Дидие Дрогба, Андрий Шевченко и Михаел Есиен, а наставник на Берба и компания беше завърналият се в Челси Жозе Моуриньо.

В края на мача всички, които уважиха бенефиса на Балак, се събраха в центъра да го поздравят, а препълнените трибуни се изправиха на крака и изпратиха бившия капитан на Бундестима с бурни овации.

Мачът започна с отменения гол на Бербатов, а до почивката Михаел Балак вкара на два пъти за "Балак и приятели", докато Дидие Дрогба се разписа за другия отбор и на почивката резултатът беше 2:1.

Димитър Бербатов нямаше късмет и нацели греда. В 37-ата минута той заобиколи вратаря, но от малък ъгъл със силен шут намери сглобката на вратата.

След паузата легендарния №13 заигра за "Световните звезди" и вкара още един гол, с който помогна за крайния успех на сборния тим на света с 4:3.

Динамо Минск посреща Лудогорец в Унгария?