Поредна титла за Левски от държавното първенство по художествена гимнастика

Йоанна Колева от клуб Левски спечели многобоя при девойките младша възраст на държавното първенство по художествена гимнастика, категория А, което продължава в столичната зала "Универсиада" Колева събра сбор от 39.850 точки. Втора е Диляна Драгнева (ЧАР-ДКС Варна) с 38.600 точки, а трета - Лора Петкова (Левски плюс) с 37.975 точки.

В класирането следват Цветелина Димитрова (Левски-Витоша) с 37.900 точки, Гергана Герасимова (Левски-Триадица) с 37.700 и Саниела Йовчева (Черноморец) с 37.325 точки. В надпреварата участваха 52 гимнастички.

В отборното шампион е Левски със 76.383 точки, пред Левски-Триадица със 74.549 точки и Левски Витоша със 72.350 точки. Утре държавното първенство продължава с многобоя при жените.

Девойките с драматична и важна победа на ЕП  по плажен хандбал във Варна

Юношите обаче загубиха шансове за първата осмица

Загуби от фаворитите за юношите и девойките на старта на ЕП по плажен хандбал във Варна

Треньорът на Швеция: През 2021 г. всичко беше топ! Очаквам сега да е още по добре