2. Волейбол
  3. Капитанът на Аржентина: Загубихме четвъртия гейм не по спортно-технически причини

Капитанът на Аржентина Лучано Де Чеко е поискал обяснение от рефера, който ощети латиноамериканците във втория мач срещу България от Световната лига по волейбол в София, завършил 1-3. Арбитрите направиха два подаръка на нашите в решителния четвърти гейм.

"Поздравления за България. Загубихме четвъртия гейм не поради спортно-технически причини. Попитах съдията и той ми каза, че съдиите също са под напрежение. Той не е успял да види, топката е била много бърза. Трябва да се научим да изтърпяваме тези ситуации и да гледаме напред”, коментира Де Чеко.