Георги Братоев - четвърти сред разпределителите в Световната лига

На първо място в тази класация е Сун-Су Хан (Република Корея) с 10.67 перфектни подавания средно на гейм

Георги Братоев заема четвърто място в индивидуалната класация при разпределителите в Световната лига по волейбол.

Българският национал има 162 перфектни подавания за 22 изиграни гейма от отбора на България или средно по 7.36 на гейм.

На първо място в тази класация е Сун-Су Хан (Република Корея) с 10.67 перфектни подавания средно на част. Втори е финландецът Мико Еско с 10.10, а трети е полякът Лукаш Жигадло с 9.14 паса.

Теодор Салпаров се изкачи до деветата позиция в класацията за най-добър защитник в Световната лига. Либерото на българския национален тим е с 40 спасени топки или по 1.82 средно на гейм.  Първи в тази ранглиста е бразилецът Марио да Силва Педрейра Жуниор с 2.88 извадени топки.

Цветан Соколов заема място в челните десетки на две от индивидуалните класации в Лигата. Българският диагонал е на девета позиция в подреждането за най-добър реализатор с реализираните 129 точки до момента.

При нападателите Соколов е на шеста позиция. Той има 111 точки от общо 214 опита за атака или близо 52 процента успеваемост.

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години