Локо (Пловдив) разби Брегалнция в Банско (СНИМКИ)

"Смърфовете" се наложиха с 4:0

Локомотив (Пловдив) постигна най-изразителната си победа в контролите това лято, разбивайки с 4:0 Брегалница (Щип) във втория си мач от турнира "Пири Банско". Възпитаниците на Александър Станков прегазиха македонския съперник, като го отказаха още първото полувреме, когато паднаха и четирите гола за "смърфовете".

Здравко Лазаров откри резултата в 6-ата мината, когато беше изведен на стрелкова позиция от Мартин Камбуров - 1:0. Само 4 минути по-късно защитникът Мартин Кавдански се разписа с глава за 2:0 след центриране отдясно на Електричката. След това Камбуров реализира първото си попадение след завръщането при "смърфовете". Напусналият ЦСКА голмайстор се разписа за 3:0 директно от фаул в 27-ата минута.

В 45-ата отново Камбуров наказа Брегалница (Щип), когато получи пас на празна врата от Здравко Лазаров и вкара за крайното 4:0.

След победата стана ясно, че още един бивш цесекар подсилва Локо (Пд). Наставникът Александър Станков ще разчита и на Сержиньо, а по-рано днес стана ясно, че привлича и Александър Якимов, който също си събра багажа от Борисовата градина.

Следващата контрола на Локо (Пд) е утре - срещу втородивизионния Пирин (Разлог) от 17:30 часа.

ЛОКО (Пд) - БРЕГАЛНИЦА (Щип, Македония) 4:0
1:0 Здравко Лазаров (6), 2:0 Мартин Кавдански (10), 3:0 Мартин Камбуров (27), 4:0 Мартин Камбуров (45)

Съставът на Локо (Пд): Йордан Господинов, Йордан Тодоров, Александър Тунчев, Мартин Кавдански, Валери Георгиев, Н`Дайе, Дани Кики, Диего, Станислав Маламов, Мартин Камбуров, Здравко Лазаров (Петър Денчев, Руслан Куанг, Асен Георгиев, Христо Стамов, Атанасов, Станимир Димитров, Цветан Йотов, Ирфан Юсеинов, Запрян Запрянов, Тодор Тимонов, Георги Стефанов)