Байерн би с 3:0 Бреша в контрола (ВИДЕО)

Мюлер, Кроос и Кирхов точни за баварците

Отборът на Байерн (Мюнхен) записа 4-а победа в 4-та си контрола от предсезонната подоготовка, след като днес се разправи с 3:0 с тима на Бреша. Срещата се игра на базата в Трентино, където баварците са на лагер.

В 14-а минута вратарят Крано не успя да изчисти една топка, която попадна в Марио Манджукич, а нападателят вместо да стреля, подаде хитро към Томас Мюлер, който без проблеми вкара за 1:0.

В 23-а минута преднината бе удвоена. Мюлер този път асистира за Тони Кроос, който с мощен шут реализира втория гол в мача.

През втората част имаше много смени и в двата отбора, а Байерн продължи да играе в спокойно темпо. Франк Рибери нацели напречната греда от фаул, а Бреша бе близо до гола, когато Ломбарде опита да прехвърли Нойер от центъра, но немският национал бързо се върна на вратата и предотврати гол.

Крайното 3:0 оформи влезлият като резерва Ян Кирхоф, който след центриране от корнер засече топката успешно с глава.

Съставът на Байерн: Нойер – Лам (46' Рафиня), Боатенг (83' Шмиц), Ван Буйтен (60' Кирхоф), Алаба (65' Контенто) – Хойберг (46' Чан) – Шакири (60' Грийн), Мюлер (79' Вайзер), Кроос (55' Шьопф), Рибери (73' Вайраух) – Манджукич (46' Писаро).
Динамо Минск посреща Лудогорец в Унгария?