Цветан Соколов: Всички се борихме и се раздадохме до края

"Този мач го изиграхме на един дъх, без грешки, върху сервиса си има още много да работя"

Изигралият страхотен мач срещу Полша български национал Цветан Соколов бе доволен от победата на България. Нашите национали надвиха поляците с 3:0 гейма, като показаха великолепна игра по време на целия двубой.

”Във всеки един гейм в началото ни беше малко по-трудно. В началото почвахме точка за точка, но лека полека преодолявахме трудностите и продължавахме напред”, коментира Соколов пред камерите на TV7.

”Всички се борихме и се раздадохме до края. Този мач го изиграхме на един дъх, без грешки. Мисля, че всеки един съперник е преодолим”, продължи българският национал.

”Първо мисля, че ги надиграхме (б.а. поляците) с желание най-вече. Тази публика също допринесе поне с 50% за победата”, допълни Соколов.

”Полша днес не показа своя потенциал, което предполагам, че утре ще го направят. Мисля, че утре ще бъде много по-различен мач от днешния”.

Относно своето представяне Соколов допълни: „От атаката и от блока съм доволен, на сервиса има още много да работя. Знам, че мога много да помогна на отбора със сервиса си”.

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години