Бдин (Видин) с класика над Вихър (СНИМКИ)

Контролата се игра в парк „Огоста” в Монтана, съобщи кореспондент на Novsport.com

Бдин (Видин) записа класическа победа с 3:0 над четвъртодивизионния Вихър (Николово) в контролна среща играна на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста” в Монтана, съобщи кореспондент на Novsport.com.

Символичните гости решиха изхода от мача през първото полувреме, когато паднаха и трите гола. Два от тях вкара Александър Виолинов, един добави Ангел Каишев. След почивката и в двата отбора бяха направени много смени, но играта продължи да бъде интересна.

Главният съдия Николай Михайлов пък не бе затруднен от коректната игра на футболистите, коит влизаха здраво в единоборствата, но не преминаха границата на позволеното.

След мача треньорът на Бдин Любен Любенов разкри, че целите, които ще се преследват през сезона са завръщане отново в професионалната „Б” група.

Отборът на Вихър пък, който през миналия сезон завърши на второ място в ІV дивизия, прави качествена селекция, с която да атакува първото място в групата.