Тевес вкара първи гол за Ювентус при разгром със 7:0 над аматьори (ВИДЕО+СНИМКИ)

Матри и Вучинич вкараха по два гола, Йоренте и Тевес си партнираха в атака в схема 3-5-2

Ювентус започна предсезонната си подготовка с убедително 7:0 над сборен отбор на областта Вал д’Аоста. Карлос Тевес отбеляза първото си попадение с екипа на „Старата госпожа”, Матри и Вучинич се разписаха по два пъти, а Марко Мота вкара първия гол за италианския шампион през сезона. Младият Матиело също се разписа.

Над 3 000 фенове изгледаха на живо мача в Сейнт Винсент. Всички играчи получиха овации, а само Маурисио Исла, който е пред трансфер в Интер, от време на време беше освиркан от феновете.

Антонио Конте заложи на изпитаното 3-5-2 с новите попълнения Тевес и Йоренте в атака.

„Черно-белите” поведоха в 31-ата минута, когато Марко Мота се разписа, засичайки отличен пас на Йоренте на задната греда.

До почивката падна и първият гол на Тевес. Йоренте намери Видал отдясно, чилиецът върна в центъра за Тевес, а аржентинецът с първото си докосване прати ниско в левия ъгъл за 2:0.

Вучинич покачи от дузпа на 3:0, после Матри вкара 4-и гол, а Вучинич пак от дузпа намери горния ляв ъгъл за 5:0.

Младият Матиело  умело заобиколи вратаря с топка в крака за 6:0, а Матри на празна врата оформи крайното 7:0 в добавеното време след пас отдясно.