Владо Николов: Целта ни е медал!

''Много искахме тази победа и това доведе до известно напрежение в отбора"

Часове след фантастичната победа на тима ни над Аржентина на старта на битката във финалния турнир на Световната волейболна лига, мениджърът на националният ни отбор по волейбол Владимир Николов заяви специално за bTV от Мар дел Плата, че целта пред тима оттук нататък е само една единствена – спечелването на медал.

Според бившия капитан на тима ни, българският отбор е изиграл много силен мач независимо от многото грешки от сервис.

''Много искахме тази победа и това доведе до известно напрежение в отбора, на което се дължат и допуснатите грешки. Не мога да не отбележа, че имаме цели 12 блокади срещу само 1 за Аржентина'', заяви по телефона Николов.

Според него предстоящият мач с Италия ще бъде много по-различен от спечеления тази сутрин. За разлика от домакините, които разчитат предимно на флот сервис ''адзурите'' залагат изключително на силовото изпълнение на начален удар, което ще направи срещата коренно различна.

Мениджърът на тима ни добави, че е силно изненадан от загубата на Бразилия от Русия, но въпреки това смята, че ''кариоките'' са големия фаворит в надпреварата.

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години