Марек изпусна Черно море на "Бончук"

Дупничани надиграха "моряците", но вратарят Михайлов запази двете нули

Марек изпусна  Черно море за 0:0 пред 1000 зрители на „Бончук” в първи мач от 1/16-финалите за Купата на България.

Коконов беше изведен зад защитата на Марек в 10-ата минута, но вратарят Младенов спаси удара му. Последва далечен опит на Александър Александров в средата на първата част, но Младенов пак на място.

10 минути преди почивката Марек изпусна най-чистото положения за първата част. Корнер за дупничани доведе до меле варненската врата, но Росен Колев изчисти от голлинията.

Час игра вече бе изминал, когато Манолов изскочи срещу Емил Михайлов, но стражът на Черно море отлично спаси.

Младенов спаси два шута на Бакари пред другата врата.

7 минути преди края Емил Михайлов отрази удар на Димитър Георгиев.

Краят принадлежеше изцяло на Марек и домакините имаха претенции, че са вкарали в 88-ата минута.

Димитър Михайлов пак стреля, Михайлов със сетни сили изби, а претенциите на домакините, че топката е минала зад голлинията не бяха уважени.