Хетафе сломи Бетис със страхотен пряк свободен удар и 3 гола за 11 минути

Третата поредна победа изкачи Хетафе на пето място

Хетафе вкара три гола на Бетис в рамките на 11 минути през първата част и спечели у дома с 3:1 в предпоследен мач от 8-ия кръг на Ла Лига. Победата бе трета поредна за отбора от мадридското преградие.

Мачът започна със забележителен гол. Хетафе получи далечен фаул, а Педро Леон директно от около 40 метра прехвърли слисания страж Гийермо Сара за 1:0.

7 минути по-късно Адриан Колунга проби отляво и центрира, а около точката на дузпата Педро Леон с глава като на шега изпрати към долния десен ъгъл за 2:0.

В 27-ата минута самият Колунга направи резултата класически след пас на Борха.

След почивката централният бранител на Хетафе – Рафа си вкара автогол и резултатът бе намален на 3:1, но до края гостите от Бетис нямаха сили за обрат.

Хетафе вече има 13 точки на отличното пето място, а Бетис е 13-и с 8.

Начо Фернандес си тръгва от Реал и потегля към Саудитска Арабия

Той се е разбрал с Ал Кадисия

Анчелоти иска Рабио в Реал

Френският халф е опция за "белия балет"

Ламин Ямал ще запише поредния си рекорд с екипа на Испания

Официално: Бешикташ привлече Габриел Паулиста от Атлетико (Мадрид)

Той пристига като свободен агент

Реал (Мадрид) се чуди как да се отърве от разочарованието Рейниер Жесус

Той бе купен за 30 милиона евро, но така и не записа нито един мач за "кралете"

Флорентино Перес: Искам 16-ата през следващия сезон!

Президентът на Реал (Мадрид) е жаден за още големи успехи

Анчелоти: Беше ни трудно, но след почивката успяхме да се вдигнем

Той бе на седмото небе след триумфа в Шампионската лига

Анчелоти записа името си със златни букви в историята на Шампионската лига (ВИДЕО)

Той се превърна в първия треньор в историята на най-престижния европейски клубен турнир, който печели трофея пет пъти.

Белингам: Дори не мога да мечтая за по-добър сезон