Първа загуба за старшата възраст на Черно море

В отложен мач от 2-ия кръг моряците загубиха гостуването си на Литекс с 0:2

Юношите старша възраст на Черно море допуснаха 1-а загуба в Елитната ни футболна група до 19 г. В отложен мач от 2-ия кръг моряците загубиха гостуването си на Литекс с 0:2. След равностойни първи 30 мин., две индивидуални грешки на варненци наклониха везните в полза на домакините.

След почивката гостите доминираха тотално, но нямаха шанс в завършващата фаза на атаката, а и ловчанлии се бяха окупирали добре в своята половина. Наставникът на черноморци Иван Николов заяви пред клубния сайт, че е доволен от показаното на терена с изключение на последните 10 мин. на 1-ото полувреме , които са се оказали фатални за крайният изход.

В събота моряците които въпреки поражението запазват лидерската си позиция в класирането – отново ще гостуват, този път на Берое в Стара Загора от 14 ч.

Черно море 19: Християн Христов, Сами Миланов, Преслав Дошков, Симеон Неделчев, Петко Цанков, Васил Иванов / 65- Петър Петров/, Николай Иванов, Мартин Костадинов, Карен Мадоян/72-Михаил Ангелов/, Кристиян Пешков, Влади Маринов /45-Александър Йовчев/.