3. Реферът от финала в ШЛ ще ръководи Лудогорец - ПСВ

Реферът от финала в ШЛ ще ръководи Лудогорец - ПСВ

Пресконференцията на разградчани преди мача е в сряда от 17:30 ч., вижте програмата на двата тима

Италианският топрефер Никола Рицоли получи наряд за двубоя на Лудогорец с холандския ПСВ (Айндховен) от Лига Европа този четвъртък, оповестиха от УЕФА.

Арбитърът ръководи финала в ШЛ между Байерн (Мюнхен) и Борусия (Дортмунд) в края на миналия сезон, а през настоящия бе начело на Реал Сосиедад - Манчестър Юнайтед.

Помощници на Рицоли в София ще бъдат Андреа Стефани и Ренато Фаверани, а четвърти рефер е Еленито Ди Либераторе. Допълнителни съдии са Паоло Валери и Кармин Русо.

Междувременно стана ясно, че официалната пресконференция на Лудогорец преди мача от група "Б" на ЛЕ ще се проведе на 27 ноември (сряда) от 17.30 часа в зала "Родина" на Националния стадион "Васил Левски".

В брифинга ще вземат участие Стойчо Стоев и Върджил Мисиджан. Пресконференцията на треньора на ПСВ Филип Коку ще започне в 19 часа в зала "Родина" на "Васил Левски".

Официалната тренировка на Лудогорец на 27 ноември е с начален час 21 часа, а тази на холандците започва в 19.30 часа. И двете занимания ще бъдат открити за медиите в първите 15 минути. Двубоят между Лудогорец и ПСВ е на 28 ноември (четвъртък) от 22.05 часа.

Тежа контузия за халф на Славия, играещ за Мъри Стоилов

Соле откаран с линейка в болница

Хетафе най-накрая победи в Ла Лига

Мадридчани надвиха 2:0 Алавес

Ман Сити се подхлъзна и срещу Нюкасъл - 1:1 (ВИДЕО)

"Гражданите" остават първи в класирането с 14 точки, но може да го загубят до края на деня