Рилски спортист загуби последния си мач от турнира "Еврочалъндж"

Муреш Горан Мартинич вкара кош и фаул, последван от две точки на Йеленич за крайното 92:85.

Рилски спортист загуби от румънския Муреш с 85:92 като гост в мач от група "Н" на европейския клубен турнир по баскетбол за мъже "Еврочалъндж".

Това беше пето поражение за тима на Росен Барчовски, който завършва на последно място в класирането с 1 успех и 5 поражения.
На почивката домакините водеха с 10 точки - 46:36, но нашите направиха серия от 15:0 в началото на третата част и стигнаха до обрат - 51:48. 1:22 минути преди сирената Рилски спортист водеше с 85:84, но последва тройка на Иван Йеленич за домакините.
След това Дарин Иванов направи два пропуска от далечна дистанция, а за Муреш Горан Мартинич вкара кош и фаул, последван от две точки на Йеленич за крайното 92:85.

За Рилски спортист Шон Барнет записа 24 точки и 18 борби, 21 точки и 9 борби добави Еван Равънел, а с 19 точки се отчете Върнън Тейлър. Най-резултатен за домакините беше Горан Мартинич с 24 точки, а 22 реализира Иван Йеленич.
Случи се: ЛА Лейкърс избра сина на ЛеБрон Джеймс в Драфт 2024

Брони Джеймс беше избран под номер 55 от "езерняците"

ИЗВЪНРЕДНО: Везенков отива в Торонто?