2. - Испания
  3. Меси след своя мач №400 за Барса: Искам да играя редовно

Меси след своя мач №400 за Барса: Искам да играя редовно

Първият мач на Барселона срещу Леванте от четвъртфиналите за Купата на краля (4:1) беше под №400 за нападателя на каталунците Лионел Меси във всички турнири

Първият мач на Барселона срещу Леванте от четвъртфиналите за Купата на краля (4:1) беше под №400 за нападателя на каталунците Лионел Меси във всички турнири. В юбилейната за себе си среща аржентинецът не успя да вкара гол, но направи 3 асистенции. 26-годишният футболист дебютира за Барса през 2003 г. като възпитаник на клуба. Маестрото спечели за това време 4 отличния на „Златната топка” и заби 331 попадения.

Меси изрази мнение, че двубоят с Леванте не е бил лесен. На почивката Барса отстъпваше в резултата, но през втората част вкара четири пъти, като нападателят Кристиан Тейо направи хеттрик.

„Мачът беше труден, защото първоначално получихме гол. Но за щастие успяхме да постигнем добър резултат. Ние трябва да продължим да играем по начина, по който играхме през второто полувреме, да контролираме срещата”, коментира Меси.

„2014 година е много важна за Барселона и Световното първенство. Надявам се да играя редовно в следващите месеци.”

Сензация в Ла Лига! Осасуна вкара 4 на Барса (ВИДЕО)

Каталунците безсилни в Памплома

Анчелоти: Свикнали сме и без Мбапе

Нападателят аут за дербито с Атлетико

ОБЗОР: Атлетико пречупи Селта в 90-ата минута (ВИДЕО)

С гол на резервата Хулиан Алварес

Време е за нова победа на Валенсия

"Прилепите" са притиснати до стената

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1