2. - Испания
  3. Кастро върна надеждата за Бетис (ВИДЕО)

Кастро върна надеждата за Бетис (ВИДЕО)

„Бетикос” постигна трета победа през сезона след 2:0 над Еспаньол у дома

Отборът на Бетис победи с 2:0 у дома тима на Еспаньол в мач от 22-рия кръг на испанската Примера дивисион. И двата гола на стадион „Бенито Виямарин” паднаха през втората част, като и двата гола бяха дело на Рубен Кастро.

В 71-вата минута нападателят изведе Бетис напред в резултата. Лоренсо Рейес стреля от около 20 метра, но ударът му рикошира в гредата. Кастро бе на точното място и на празна врата даде аванс на домакините.

Две минути преди края Кастро подсигури успеха за Бетис. Нападателят получи топката по лявото крило, напредна добре и с точен удар в долния десен ъгъл на Касия оформи крайното 2:0.

Въпреки победата си, тимът на Габриел Калдерон остава на последното място в Ла лига с актив от 14 точки, докато Еспаньол е 10-и с 26.