2. Втора лига
  3. Бабангида сломи Раковски (СНИМКИ)

Бабангида сломи Раковски (СНИМКИ)

Феновете на Хасково скандират А група след 4:0 у дома

Хасково победи Раковски с убедителното 4:0 в 14-ия кръга на „Б” група. За Хасково силен мач изигра Емил Ангелов-Бабангида, който отбеляза първите два гола, съобщават от пресслужбата на Хасково.

Той опъна мрежата на гостите още в 4-ата минута. В 26-ата таранът на „червено-белите” бе съборен в наказателното поле от вратаря на гостите Росен Андонов. Емо Ангелов сам изпълни дузпата и покачи на 2:0.

Димитър Алексиев през второто полувреме заби още два гола в вратата на Раковски. В 63-ата минута той покачи за 3:0, а в продължението на мача оформи крайното 4:0 за Хасково.

След последния съдийски сигнал публиката изпрати своите любимци с викове "А" група, "А" група.

Хасково обаче остава на 10 точки зад лидера Марек, който победи Ботев (Вр) с 2:1 у дома.

Изненада в Петрич, Фратрия ликува на "Цар Самуил"

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч