Манчини: Челси бе много по-силен, а ние не заслужавахме нищо

Треньорът на Галатасарай Роберто Манчини е разочарован от игата на своите възпитаници в реванша от осминаиналите на Шампионската лига с Челси (0:2)

Треньорът на Галатасарай Роберто Манчини е разочарован от игата на своите възпитаници в реванша от осминаиналите на Шампионската лига с Челси (0:2). Според треньора, лондочани са били по-силни и заслужено са се класирали в следващата фаза на турнира, постигайки общ резултат от двата мача – 3:1.

„Много труден мач”, каза Манчини пред официалния сайт на УЕФА. „Допуснахме гол още в четвъртата минута и стана още по-трудно. Все пак това не отрича факта, че играхме много, много лошо. Челси бе много по-силен, а ние не заслужавахме нищо. Някак си е трудно да коментирам този мач, защото не играхме добре. Ние не застрашихме вратата им. Съжалявам за нашите фенове, те са най-добрите играчи за нашия отбор. Жалко, че сме толкова разочаровани. Аз не знам защо не успяхме, това е обяснението, което имам. След края на мача в Истанбул бях уверен, че можем да покажем тук прилична игра и да вкараме гол. Трябваше да покажем съвсем различен футбол. За достойно представяне на това ниво е нужна много работа.”