2. - "А" група
  3. Кокала: Черноморец ни изненада при статичните положения

Кокала: Черноморец ни изненада при статичните положения

„Автоголът ни стъписа”, призна Емил Велев след загубата от Черноморец

Старши треньорът на Славия Емил Велев разкри причините за загубата на неговия тим с 1:2 от Черноморец в последния мач от осмия кръг на „А” група.

Според наставникът на столичани автоголът в началото на срещата и ефективността на бургазлии при статичните положения са с основен принос за слабата игра на възпитаниците му през първото полувреме, която в крайна сметка доведе до загубата.

„Неприятна загуба и то от пряк конкурент за класиране в челото на таблицата”, сподели Велев пред Ринг.бг. „Черноморец ни изненада най-вече със силната игра при статичните положения.

Автоголът в началото също ни стъписа и това попречи да покажем истинските си способности. В крайна сметка демонстрирахме малко от това, което искат да виждат нашите привърженици.

Видяхте, че след почивката играта ни се подобри. Имахме няколко шанса, но те не бяха достатъчни и в крайна сметка загубихме”, допълни специалистът.