2. - "А" група
  3. Локо (София) с нулево равенство срещу Дубница

Локо (София) с нулево равенство срещу Дубница

Отборът на Локомотив (София) направи скучно нулево равенство с 9-ия в класирането на словашкия шампионат – Дубница. Двата отбора се изправиха един срещу друг в контролна среща в Агия Напа, но не успяха да сътворят интересен мач и логично срещата завърши 0:0.

Първото полувреме премина равностойно и не се стигна до чисти положения, като единствено Хишка от състава на Дубница се опитваше да затрудни отбраната на „железничарите”, но неговите усилия не бяха достатъчни.
След почивката Локо беше по-активният отбор, но пропуски за столичани направиха Пасков, Митев и на два пъти и Балдовалиев.

Отново си пролича неспособността на „железничарите” да вкарват голове, въпреки че играха с двама чисти нападатели в лицето на Камбуров и Митев.