2. - "А" група
  3. Миро Иванов: Левски първо трябва да направи отбор и после да мисли за титли+ВИДЕО

Не играем като отбор, а като сбор от индивидуалности, казва халфът

Левски още не играе като отбор, а като сбор от индивидуалности. Тази констатация пред ТВ7 направи Миро Иванов след загубата с 0:2 от Лудогорец на „Герена”.

„Левски загуби заради положенията, които не вкарахме. Лудогорец имаха три ситуации и ни вкараха два гола. Смятам, че трябваше да играем през целия мач, както играехме както през второто полувреме. Куца ни отборната игра, но е нормално, защото отборът се прави в движения. Трудно е на всички – и нас, и на феновете. Всеки ден идват нови, трябва да играем като отбор, а не като индивидуалности. Ранният гол малко обърка нещата. Отборът е млад, аз бях най-опитният. Донякъде ни стъписа първия гол. Няма какво да се лъжем, има напрежение в отбора. Знаете какво се случи миналата година. Това нещо се преодолява с победи, с нищо друго”, коментира разочарованият Деко след поражението.

Пред останалите медии в микс зоната той добави:

"Левски първо трябва да направи отбор и после да мисли за титли, защото всичко друго е самозаблуда. Най-лесно е да ви кажа това, което искате да чуете, няма смисъл да лъжем хората. Факт е, че отборът не играе както трябва. Отборът трябва да играе както през второто полувреме. Трябва да бъдем реалисти и когато не играем добре, да кажем, че не играем добре."
Павлин Николов с пълно доверие към Кириакос Георгиу

Благодетелят на Спартак Варна излезе с официална позиция

Тунчев: Радва ме това, че държим ниво

"Днес изиграхме добър двубой до момента, в който ни налегна умората"

Керкез: Една грешка промени всичко

"Можехме да направим повече"

ЦСКА лети в петък за Варна

„Червените“ обявиха програмата до мача с Черно море

Арда пак би Ботев Пд и влезе в топ 6 (ВИДЕО)

Груба грешка на Там доведе до единствения гол и червен картон

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение! (ВИДЕО)

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби