2. - "А" група
  3. ОФК Сливен играе днес с Бусан в контрола

ОФК Сливен играе днес с Бусан в контрола

Четвърта контрола от лагера си в Анталия ще изиграе днес ОФК Сливен. Тимът ще срещне на турска земя корейския тим Бусан.

След две загуби и едно равенство, ръководството на клуба се надява и на победа. Треньорът Георги Дерменджиев отново ще пусне в игра през първата част на мача титулярите, а след почивката ще влязат, както новите попълнения, така и тези, които по рядко намират място в основния състав.

В първите три  проверки “войводите” загубиха с 2:0 от Шанхай (Китай) и с 4:0 от японския  Хирошима, а завършиха наравно 1:1 с Иртиш от Казахстан.

До края на подготовката си в Анталия “Сливен”  ще има още една проверка, която ще се играе на 14 февруари с тима на Одра (Полша).

Футболистите се прибират от Турция в понеделник, като ръководството на ОФК Сливен ще определи, които ще останат да играят в отбора през пролетта.