3. Седемте национали на Лудогорец подновиха тренировки

Седемте национали на Лудогорец подновиха тренировки

Шампионите с по едно занимание на ден до дербито с Литекс

Седемте национали на Лудогорец, които бяха ангажирани с формациите на България, Словакия и Финландия, подновиха тренировки в сряда.

Повиканите от селекционера Любо Пенев - Емил Гъргоров, Йордан Минев, Светослав Дяков, Иван Стоянов, младежките национали Георги Костадинов и Теро Мантула, както и Любомир Гулдан, играл 90 минути при равенството 1:1 с Литва, се включиха във вечерното занимание на клубната база "Гнездо на орли".

От тях само Стоянов се готвеше на пълни обороти с основната група, тъй като не записа минута в квалификациите с Италия (2:2) и Армения (1:0). За останалите наставникът Ивайло Петев бе разрешил облекчен режим.

Междувременно стана ясно, че Лудогорец ще се готви с едноразови тренировки за дербито с Литекс от 5 кръг на "А" група. Мачът е в неделя от 20,00 часа на градския стадион в Ловеч. За четвъртък и петък Ивайло Петев е насрочил вечерни занимания.

В събота групата на шампионите заминава за Ловеч, където ще проведе тренировка и ще остане на режим. И двата мача между Лудогорец и Литекс през миналото първенство се развиха повече от интересно.

Край покрития мост "орлите" изиграха много силни 90 минути, но загубиха с 1:2. Битката през пролетта в Разград приключи 1:1.

Томаш размаха пръст към футболистите: Това е ЦСКА!

„Игрово не съм доволен, или играят по най-добрия начин, или остават на пристанището“

Иван Колев: Победиха ни с много мощ и индивидуална класа