2. - "А" група
  3. Шенсой: Изпуснахме Берое, липсва ни малко концентрация и класа

Шенсой: Изпуснахме Берое, липсва ни малко концентрация и класа

Изпуснахме Берое. Липсва ни малко концентрация и класа. Трябваше да направим 2:0 и да спечелим мача. Тактически Берое са много добър отбор и наказват всяка грешка на противника. Това заяви веднага след края на мача в Стара Загора старши треньорът на благоевградския отбор Наджи Шенсой.

„През второто полувреме също играхме концентрирано, но едни пет минути, в които я загубихме, ни костваха победата, а пък и реферът леко буташе домакините”, заяви още косовският спец, който преди началото на сезона бе в конфликт с феновете на тима си.